Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka
v

Změny v rozvrhu Monday 16. 9.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7
1A AK AK AK AK AK AK AK AK
1B AK AK AK AK AK AK AK AK
1C AK AK AK AK AK AK AK AK
2A E E E E
2B E E E E
2C E E E E
3A E E E
3B E E E
3C E E E
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7
Bláha Martin - .. .. .. - .. .. ..
Dudek Michal - .. .. Če Če - .. ..
Kleinová Ivana - - - - - - - -
Klaudis Jaromír - - - - - - - -
Kubečková Marta - - .. ..
Mudruňková Anna - - Pl Ko Ko - .. ..
Očenášková Marie .. .. ..
Pfeifer Jan - .. .. -
Rak Aleš .. .. ..
Rottová Renata - .. .. -
Roušová Olga .. - -
Sál Petr .. - - -
Šimková Veronika - - .. - So .. - ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Blažek Martin
6 odpadá Mi 2C (2/2)
7 odpadá Mi 2C (2/2)
Čermáková Irena
3 supl. (Du PedD) Eo 4C 5 za odpadlou
3 odpadá Icc 1B (1/2)
4 supl. (Du PedD) Eoc 4C 5 za odpadlou
4 odpadá Icc 1B (1/2)
Dudek Michal
0.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Fojtík David
2 odpadá Aj 1B (1/2)
5 odpadá Aj 3B (1/2)
6 odpadá Aj 3B (1/2)
Hájek Jiří
3 odpadá El 1C
4 odpadá Fy 1C
7 odpadá Ez 3A
Hilčer Jiří
5 odpadá 2A
Hloušek Vít
1 změna Pr 1A+
2 změna Pr 1A+
3 změna Pr 1A+
5 změna Pr 1B+
6 změna Pr 1B+
7 změna Pr 1B+
Kolářová Martina
1 odpadá Mac 1B (1/2)
3 odpadá Mac 1B (2/2)
5 odpadá Ch 1C
Kodad Miloš
3 supl. (Mu Ex) En 4A (En) 12 za odpadlou
4 supl. (Mu Ex) En 4A (En) 12 přespočetná hod.
4 odpadá Elc 2A
Klaudis Jaromír
0.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Kubečková Marta
1 změna Pr 1A+
2 změna Pr 1A+
3 změna Pr 1A+
4.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Očenášková Marie
5.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Pfeifer Jan
4.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Pobudová Věra
4 odpadá Aj 1B (2/2)
6 odpadá Aj 1C (2/2)
Poul Richard
2 spojeno (Mu Ex) Oze 4A (Ena) 11
Prymek Josef
1 změna Pr 1A+
2 změna Pr 1A+
3 změna Pr 1A+
5 změna Pr 1B+
6 změna Pr 1B+
7 změna Pr 1B+
Rak Aleš
5.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Roušová Olga
5.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Sál Petr
4.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Sobotová Dana
4 supl. (Ši PedD) Ma 3C 11 za odpadlou
4 odpadá Ma 1A
5 přesun << Mac V2 4 z 6. hod
6 přesun >> Mac V2 na 5. hod
Suchý Zbyněk
5 odpadá Ek 3C
Šebková Blanka
1 odpadá Ma 1C
5 odpadá Ma 2C
Šimková Veronika
0.-7. hod Obecný pedagogický dohled
Tichá Tereza
5 odpadá Ic 3B (2/2)
6 odpadá Ic 3B (2/2)
Trepková Miroslava
4 odpadá Me 2B
6 odpadá Cd 2C (1/2)
7 odpadá Cd 2C (1/2)
Vilímek Jaromír
1 odpadá Icc 1B (2/2)
2 odpadá Icc 1B (2/2)
6 odpadá Čt 2A
7 odpadá Ek 3B
Změny v rozvrzích tříd
1A
0.-7. hod Adaptační kurz
1B
0.-7. hod Adaptační kurz
1C
0.-7. hod Adaptační kurz
2A
4.-7. hod Exkurze
2B
4.-7. hod Exkurze
2C
4.-7. hod Exkurze
3A
5.-7. hod Exkurze
3B
5.-7. hod Exkurze
3C
4 Ma 11 supluje So (Ši)
5.-7. hod Exkurze
4A
1 Ic Ep odpadá (Du)
2 Oze Ena 11 spojí Pl (Mu)
2 Ic Ep odpadá (Du)
3 En En 12 supluje Ko (Mu)
4 En En 12 supluje Ko (Mu)
7 On odpadá (Ši)
4C
3 Eo 5 supluje Če (Du)
4 Eoc 5 supluje Če (Du)
V2
5 Mac 4 přesun << So z 6. hod
5 Aj odpadá (Rš)
6 Mac přesun >> na 16.9. 5. hod
Pedagogický dohled u třídy:
1A
Hodina: 0.-7., Učitel: Klaudis Jaromír
1B
Hodina: 0.-7., Učitel: Šimková Veronika
1C
Hodina: 0.-7., Učitel: Dudek Michal
2A
Hodina: 4.-7., Učitel: Kubečková Marta
2B
Hodina: 4.-7., Učitel: Pfeifer Jan
2C
Hodina: 4.-7., Učitel: Sál Petr
3A
Hodina: 5.-7., Učitel: Rak Aleš
3B
Hodina: 5.-7., Učitel: Očenášková Marie
3C
Hodina: 5.-7., Učitel: Roušová Olga